RS LESÁK

Teambuildingy, svatby, oslavy

Nabízíme vhodné prostory v klidném a atraktivním prostředí pro konání teambuildingů, svateb, rodinných oslav, týmových akcí.

Součástí Rekreačního střediska Lesák je konferenční místnost vybavená projekcí i velkoplošnou televizí, jídelní a restaurační místnosti s restaurací a kavárnou a venkovními terasami. Pro teambuildingové akce a další společenské aktivity je nejvhodnější ubytování v Hotelu Lesák s 3 apartmány a 5 pokoji a v 10 pokojích bungalového typu Hokejka, ovšem celé zařízení disponuje celkem 49 pokoji.

Zajistíme ubytování účastníků a hostů, stravování včetně rautů, zprostředkujeme kontakty na pořadatelské agentury. Samozřejmostí je i možnost využití venkovních prostor pro sport, posezení, grilování na ohništích, vyjížďky po rybníku Hejtman s možnostmi soutěží, zprostředkování vypůjčení jízdních kol v místní půjčovně.

Vzhledem k vytíženosti areálu je vhodné poptávat skupinové akce mimo hlavní a střední sezónu, ale vzhledem k možnosti oddělit běžné rekreační stravování od skupinového s využitím restaurace jako salónku, lze skupinové akce skloubit s normálním provozem střediska.
Pro cenovou nabídku nás kontaktujte: