Přijeďte si odpočinout do kraje rybníků v Chlumu u Třeboně. V pondělí 24. 5. jsme spustili provoz Rekreačního střediska Lesák v Chlumu u Třeboně. Připravili jsme pro Vás rekreační pobyty na rok 2021. I přes těžkou situaci jsme opět upravili některé prostory.

Dopřejte si u nás v letošním roce klidnou odpočinkovou dovolenou. K dispozici jsou dvoulůžkové, třílůžkové i čtyřlůžkové pokoje a 3 apartmány celkem ve 4 budovách. V přízemí hotelu je umístěna jídelna a restaurace, po dohodě s jejich provozovatelem i soukromý salonek pro menší i větší skupiny, kde lze uskutečnit i svatby, rodinné oslavy i firemní akce. K dispozici k pobytu od pondělí 31. 5. infrasauna a masážní křeslo v budově. Vzhledem k umístění pokojů v prvním patře bez výtahu nejsou pobyty  v hotelové budově bezbariérové. Bezbariérové pokoje jsou však v dalších budovách bungalového typu i dvou samostatných se společnými sociály pro více pokojů. I zde je částečně obměněné zařízení a nově opravené sociální zařízení

Kemp otevřen!

I v roce 2021 provozujeme ve východní části areálu kemp pro obytné automobily, karavany i stany. Vybudovali jsme novou sociální buňku kempu a také další přípojky elektřiny.