Rekreační středisko LESÁK pro Vás letos v létě chystá celou řadu zábavných akcí. Prázdniny u nás můžete započít letním kinem, které se koná hned v prvním červencovém týdnu. Na konec července pak plánujeme show s dravci a k dispozici bude pro děti i skákací hrad. V srpnu se pak můžete těšit na takový náš prázdninový Den dětí, kde samozřejmě nebude chybět malování na obličej, modelování z balónků, spousta hudby a dětmi velmi oblíbený kouzelník. Celé léto pak zakončíme pořádným tancem na koncertě kapely Parkán. Máte se na co těšit, tak dorazte a užijte si s námi léto plné zážitků a dobrodružství!

DJ GIZZY na Lesáku

S radostí Vám představujeme partnera našich akcí na Lesáku – Gizzyho. Gizzy je nejen náš partner, ale především je to skvělý DJ a ještě lepší moderátor.

Životní náplní Gizzyho je dle jeho vlastních slov hudba a dělá mu obrovskou radost, když může lidem předávat nadšení, které právě hudba přináší jemu. Dokáže lidi strhnout a dostat je na stejnou vlnu. Řídí se mottem: „sny se mají plnit“, a proto si splnil ten svůj vlastní – živit se hudbou a vším kolem ní. „Písně umí promlouvat k lidem a já rád promlouvám. Ke všem generacím, hudbou i slovem,“ říká Gizzy.

U nás se s ním budete moci setkat například 11.8. na akci „Vše pro děti“, kde se postará o výbornou hudbu a nekonečnou zábavu.

Tak dorazte!