Přijeďte si odpočinout do kraje rybníků v Chlumu u Třeboně. Netrpělivě očekáváme možnost spuštění provozu Rekreačního střediska Lesák v Chlumu u Třeboně. Postupně připravujeme pro Vás rekreační pobyty na rok 2021. I přes těžkou situaci opět upravíme některé prostory a postavíme nové dětské hřiště.

Dopřejte si u nás klidnou odpočinkovou dovolenou v následujícím roce. K dispozici jsou dvoulůžkové, třílůžkové pokoje i čtyřlůžkové pokoje a 3 apartmány celkem ve 4 budovách. V přízemí hotelu je umístěna jídelna a restaurace, po dohodě s provozovatelem i soukromý salonek pro menší i větší skupiny. K dispozici k pobytu infrasauna a masážní křeslo v budově. Vzhledem k umístění pokojů v prvním patře bez výtahu nejsou pobyty  v hotelové budově bezbariérové. Bezbariérové pokoje jsou však v dalších budovách bungalového typu i dvou se společnými sociály pro více pokojů.

I v roce 2021 budeme ve východní části areálu provozovat kemp pro obytné automobily, karavany i stany, můžete se těšit na nové sociální zařízení kempu.