RS LESÁK

Ubytování

V Rekreačním středisku LESÁK si můžete vybrat z pestré nabídky příjemného ubytování. Nabízíme apartmány, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové i rodinné pokoje, s možnosti přistýlky, celkem až pro 162 osob.

Jednotlivé pokoje jsou umístěny ve čtyřech budovách, v Hotelu Lesák, dvou samostatných budovách s příslušenstvím pro více pokojů i samostatnými dvoulůžkovými pokoji a také budovy bungalového typu s tří a čtyřlůžkovými pokoji.

Všechny pokoje jsou nekuřácké. Většina pokojů nabízí výhled na rybník Hejtman. Kromě hotelové budovy jsou pokoje bezbariérové.

Bezplatné Wi-Fi připojení můžete využít ve všech prostorách střediska LESÁK. Více než polovina pokojů je vybavena LCD televizí a lednicí.

Parkování v areálu zdarma.

Ceny pobytu nezahrnují místní poplatek z pobytu městyse Chlum u Třeboně, který činí 20 Kč za každý den pobytu, s výjimkou dne jeho počátku.

Check in od 15:00.

Zahrnuté služby a výbava: spotřeba elektrické energie/vody/plynu, ložní a koupelnové prádlo s týdenní výměnou, týdenní úklid, dětská postýlka na vyžádání, přistýlka na vyžádání.

Rezervace je platná až po uhrazení zálohy dle zaslané Výzvy k uhrazení.